Kvalifikacijos tobulinimas su Erasmus+ Italijoje

Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijai 2023 metais buvo suteikta Erasmus+ akreditacija ir suteikia galimybė  mokytojams tobulinti kvalifikaciją užsienyje. Gegužės 20-25 dienomis gimnazijos dailės mokytoja ir socialinė pedagogė metodininkė Natalija Kriaučiūnienė dalyvavo savaitės trukmės intensyviuose kvalifikacijos kėlimo mokymuose ,,Art as Therapy: Self-Expression and Special Needs in Art Education“ Italijoje, Florencijoje.  Kvalifikacijos kėlimo mokymus ,,Menas kaip terapija: saviraiška ir specialieji poreikiai meniniame ugdyme“ organizavo Europass Teacher Academy.

Šių mokymų metu buvo pristatytos  vizualiųjų menų įvairios meno, kaip terapinės priemonės, technikos: tapyba, 3D, koliažas, mišri technika, fotografija, grupiniai ir vaidmenų žaidimai, skulptūra, muzika. Įsisavinti mokymų metodai padės suprasti, kaip panaudoti meną kaip priemonę, skatinančią mokinių integraciją, bendravimo formą. Mokymų metu įgytos žinios, kaip meno terapija gali skatinti protinį ir emocinį augimą per dailę ugdant specialiųjų poreikių turinčius mokinius su dėmesio, mokymosi sutrikimais. Išmokti metodai bus naudojami grupiniam darbui su mokiniais nuo kitų mokslo metų pradžios.

Dailės mokytoja ir socialinė pedagogė metodininkė Natalija Kriaučiūnienė

Paskutinis atnaujinimas 2024 8 rugpjūčio – Nemenčinės Gedimino gimnazija