Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija skelbia atranką pradinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti

Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija skelbia atranką pradinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti

Skelbimo įvadas : VILNIAUS R. NEMENČINĖS GEDIMINO GIMNAZIJA SKELBIA ATRANKĄ

Pareigybės pavadinimas – pradinio ugdymo mokytojas

Mokomoji kalba – lietuvių

Siūlomas darbo krūvis: 1,0 etatas, nuo 1700 Eur

Darbo sutartis –terminuota

Darbuotojas reikalingas nuo 2024-04-01  

Pareigos : pradinio ugdymo mokytojas
Pareigybės rūšis : darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį
Reikalavimai:

 

     

 Privalumai:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas; pradinio ugdymo turinio dalykinės ir psichologinės vaiko raidos žinios; vadovavimas klasei; mokytojo kvalifikacija; darbo patirtis; gebėti rengti įvairaus lygio projektus, gebėjimas dirbti komandoje, turėti motyvaciją mokytis, puikūs komunikaciniai gebėjimai ir bendradarbiavimas su mokiniais, jų tėvais ir mokytojais; švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais.

Įgyta aukštesnė kvalifikacinė kategorija, gebėjimas naudotis IKT, dalyvavimo projektuose patirtis, iniciatyvumas, puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingų gebėjimų mokiniais, rekomendacijos iš ankstesnių darboviečių ir/ar praktikos studijų vietos, savianalizė (dirbusiems pedagoginį darbą).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti : 1.Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2.Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;

3.Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;

4. Kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija;

5. Gyvenimo aprašymas;

6. Motyvacinį laiškas;

7.Galima teikti rekomendacijas.

Adresas : Ežero g. 14, LT-15170 Nemenčinė, Vilniaus r. sav.
Skelbimo publikavimo data : 2024-03-25
Skelbimas galioja iki :
Kontaktinė informacija :

Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. Dokumentai pateikiami asmeniškai adresu: Ežero g. 14, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktoriui, siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu gediminogimnazija@gmail.com

Kandidatai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia gimnazijos direktorius tel. (8-5) 2371485.

 

Paskutinis atnaujinimas 2024 25 kovo – Nemenčinės Gedimino gimnazija