Kaip 5b klasės mokiniai šventė Švento Valentino dieną

Šv. Valentino diena – įsimylėjėlių šventė – viena iš naujųjų tradicijų, atkeliavusių iš svetur, tačiau greitai prigijusi Lietuvoje. Tai ne tik meilės šventė, bet ir žmonių, kurie moka skleisti gėrį ir šilumą, diena.

Nemenčinės Gedimino gimnazijos 5b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Justina Zacharevič nusprendė pasidalinti meile ir apsilankyti Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre. Mokiniai paruošė trumpą programėlę, kurios metu pasakojo meilės dienos atsiradimo istoriją, deklamavo eilėraščius, grojo smuiku ir fortepijonu. Nepamiršome ir apie svarbiausią Valentino dienos dalį – rankų darbo atvirukus, į kuriuos sudėjome nuoširdžiausius žodžius. O mūsų klasės mokinė Greta M. nupiešė paveikslą, kur pavaizduoti trys angelai. Angelai ne tik papuoš centro sienas, bet ir skleis meilę  jų lankytojams.
Renginio dalyviai vieni kitiems dalino juoką, šypsenas, šilumą ir meilę. Džiaugiamės gerai ir prasmingai praleidę laiką.

Ši veikla yra susijusi su mokykloje vykdomu tarptautiniu projektu „Live Discovery Diversity and Love Inclusion“.

5 b klasės auklėtoja
                                                                                                            Justina Zacharevič