Pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Vaivos juosta“

Lapkričio 16 dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas ,,Vaivos juosta“.

Konkurse dalyvavo net   86 jaunieji skaitovai, kurie pasirodė 1-2 klasių (53 mok.) ir 3-4 (33 mok.) klasių grupėse.

Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Jurga Stankevičienė  susirinkusius pradinukus bei jų mokytojas pasveikino su gražia poezijos švente. Sveikinimo žodį tarė ir vertinimo komisijos narė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Sevrukienė.

Į sceną  žengė  gražūs, drąsūs ir šaunūs mūsų gimnazijos  skaitovai. Konkurso vertinimo komisijos visus skaitovus apdovanojo padėkos  raštais.

Konkurso nugalėtojai 1-2 klasių grupėje:

I vieta

1b klasės mokinys Ignas Malakauskas. Jis deklamavo  Z. Gaižauskaitės  eilėraštį „Apie musę troleibuse“.

II vieta

2b klasės mokinė Luka Šipaitė. Ji deklamavo R. Lukšienės eilėraštį ,,Kiškių matematika“.

III vieta

2b klasės mokinė Paulina Vaišvilaitė. Ji deklamavo V. Palčinskaitės eilėraštį ,,Stiklių gatvė“.

Konkurso nugalėtojai 3-4 klasių grupėje:

I vieta

4b klasės klasės mokinė Andrėja Petrusevič. Ji deklamavo A.Matučio eilėraštį  ,,Tuoj ir rytoj“.

II vieta

4a klasės mokinė  Atėnė Šarko Purkevičiūtė. Ji  deklamavo V.Nemunėlio eilėraštį ,,Dėdė rudenėlis“.

III vieta

4a klasės mokinys Dominik Jansonas. Jis deklamavo S.Nėries eilėraštį ,,Senelės pasaka“.

Pirmų vietų nugalėtojai, 1b kl. mokinys Ignas Malakauskas ir 4b kl. mokinė Andrėja Petrusevič, lapkričio 30 dieną gimnaziją atstovavo Vilniaus r. pradinių klasių mokinių skaitovų konkuse ,,Vaivos juosta“.

Geriausiems Nemenčinės Gedimino gimnazijos skaitovams linkime didelės sėkmės !

Džiaugiamės, kad ši poezijos šventė jauniems skaitovams padovanojo daug geros nuotaikos, šilumos ir smagių akimirkų.

Irena Malakauskaitė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos