4a KL. EDUKACINĖS PAŽINTINĖS IŠVYKOS Į GELEZINKELIO MUZIEJŲ IR VALDOVŲ RŪMUS

Spalio pabaigoje 4a klasės mokiniai iš Bezdonių geležinkelio stoties traukiniu atvyko į  Vilnių. Sostinėje ketvirtokai aplankė Geležinkelio muziejų, kuriame vyko edukacinė pažintinė pamoka. Mokiniai išvydo, kokie buvo traukiniai, girdėjo, jų važiavimo sukeltą triukšmą, sužinojo geležinkelio istoriją. Mokėsi pažymėti bilietus. Salėse ieškojo nurodytų objektų. Matė mokomąjį filmuką, kaip elgiasi žmonės geležinkelio pervažose.

Vėliau mokiniai vyko į Valdovų rūmus, kuriuose vyko apžvalginė edukacinė ekskursija. Ekskursijoje  auklėtiniai sužinojo Valdovų rūmų kūrimo ir atkūrimo istoriją. Vaikščiodami po rūmus susipažino su archeologiniais radiniais, išgirdo, ką mums gali papasakoti  700 metų senumo skrybėlė, 600 metų senumo amatininko krepšys, Venecijos stiklo taurė bei senovinė šakutė…

Vėliau ekskursiją tęsė  atkurtos istorinių interjerų menėse su prabangiais baldais, paveikslais  ir valdovų sostais.

Manau, kad šios išvykos edukacinės pažintinės pamokos buvo tikslingos, naudingos ir informatyvios. Mokiniai liko sužavėti.

Irena  Malakauskaitė
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Paskutinis atnaujinimas 2023 21 lapkričio – Nemenčinės Gedimino gimnazija