Radijo mėgėjai mini A. Kraujalio-Siaubūno 95-ąsias gimimo metines

Vėjuotą ir lietingą šeštadienį Nemenčinės Gedimino gimnazijos radijo mėgėjų būrelio nariai su fizikos  mokytojomis L. Tarvydiene ir J. Puncevičiene rinkosi prie A. Kraujalio-Siaubūno namų Papiškėse, Utenos r. paminėti 95- ąsias partizano gimimo metines.  Renginį pradėjo Lietuvos šaulių sąjungos būrys iš Šiaulių 6-osios rinktinės. Partizano sūnus Antanas mokiniams parodė  slaptavietę – bunkerį, o vėliau Utenos Laisvės kovų muziejuje pristatė A. Kraujalio ekspoziciją. Kartu su garsiuoju radijo asociacijos vadovu  J. Paškausku iš Šiaulių ir Utenos radijo klubu „Omas” mokiniai padarė 60 radijo ryšių  su proginiu šaukiniu LY0A, o Nemenčinės Gedimino gimnazijai A. Kraujalio sūnus Antanas padovanojo knygą su savo autografu ir atminimo medalį.

 Išvyką į renginį organizavo fizikos mokytoja metodininkė L. Tarvydienė.

Paskutinis atnaujinimas 2023 20 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija