Protėvių paliktų pėdsakų beeiškant

Vykdant eTwinning projektą ,,A new generation in the footsteps“,  Nemenčinės Gedimino gimnazijos I ir II G klasių mokiniai vyko į Lietuvos Etnokosmologijos muziejų, kur ieškojo paliktų protėvių pėdsakų lietuvių etnokosmologijoje ir kosmonautikoje. Dalyvavo pamokoje „Meteoritai – kas tai?“,  apžiūrėjo naują muziejaus eksponatą – 5,16 kg masės Čeliabinsko meteorito skeveldrą ir su gidu turėjo edukacinę programą po muziejaus erdves.

Norime padėkoti  Lietuvos Etnokosmologijos muziejaus direktoriui L. Šmigeskui už galimybę nemokamai dalyvauti šiose edukacinėse pamokose, kurios skirtos minint prieš 90 metų nukritusio Žemaitkiemio meteoritui (Ukmergės rajonas).

Projektą vykdo ir renginį organizavo fizikos mokytojos J. Puncevičienė ir L. Tarvydienė

Paskutinis atnaujinimas 2023 20 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija