Tėvelių dėmesiui

Gerbiami tėveliai (globėjai), mokiniai ir kiti mūsų bendruomenės nariai,

Rugsėjo 29 d. viena iš švietimo profesinių sąjungų – Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga – pradeda tikrąjį streiką. Tai bus nelengvas laikotarpis kiekvienam gimnazijos bendruomenės nariui: dirbantiems pedagogams ir kitiems darbuotojams, be savo nuolatinių mokytojų likusiems mokiniams, jų tėvams.

Norime Jus informuoti, kad spalio 3 dieną (antradienį) dauguma mūsų gimnazijos mokytojų prisijungs prie LŠDPS organizuojamo tikrojo streiko. Tą dieną daugeliui mokinių nevyks pamokos, tad prašome pasirūpinti savo vaikų saugumu.

Atsižvelgiant į LR DK 250 str. 7 dalį ir streikų organizavimo praktiką, pavesti streikuojančių darbuotojų darbą kitiems darbuotojams yra neteisėta, todėl vyks tik dalis pamokų pagal tvarkaraštį nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuorodas mokiniai ras TEAMS grupėse.

Spalio 3 dienos pamokų tvarkaraštis:

Klasė Pamoka Dalykas Mokytojas Mokymosi būdas
6a 1 Lietuvių kalba D. Peciūnienė nuotolinis
7a 2 Lietuvių kalba D. Peciūnienė nuotolinis
7b 5 Lietuvių kalba D. Peciūnienė nuotolinis
7b 6 Lietuvių kalba D. Peciūnienė nuotolinis
9b 1 Lietuvių kalba Ž. Čiuivydienė kontaktinis
9b 2 Lietuvių kalba Ž. Čiuivydienė kontaktinis
11 2 Matematika A2 gr. D. Losinskienė nuotolinis
12 3 Matematika A2 gr. D. Losinskienė kontaktinis
12 4 Matematika A2 gr. D. Losinskienė kontaktinis
12 5 Matematika A2 gr. D. Losinskienė kontaktinis
12 6 Matematika A2 gr. D. Losinskienė kontaktinis

Į mokyklą kontaktiniu būdu mokytis ateina 3c klasė, kuriai vyks 1-4 pamokos su mokytoja G. Puškoriene.
Budinčioje grupėje dirba mokytoja A. Kiseliova.

Tikimės Jūsų supratimo ir palaikymo.

Pagarbiai
Direktorė Daiva Losinskienė

Paskutinis atnaujinimas 2023 29 rugsėjo – Nemenčinės Gedimino gimnazija