Krepšinio ir informacinių technologijų projekto sėkmė Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

Rugsėjo 25-27 dienomis Nemenčinės Gedimino gimnazija, bendradarbiaudama su Nemenčinės sporto mokykla ir partneriais iš Grudziadz licėjaus, vykdė projektą „Baskettech“. Šis projektas, apjungęs krepšinio žaidimą ir informacines technologijas, yra puikus pavyzdys, kaip mūsų gimnazija vykdo dalykų integraciją ugdymo procese.

Projektas „Baskettech“ suteikė mokiniams galimybę įsivertinti krepšinio įgūdžius žaidžiant draugiškose rungtynėse, o dalyvavimas paskaitose didino jų technologinį raštingumą. Mokiniai mokėsi dirbti komandoje, kūrė inovatyvias strategijas, lankėsi įmonėje „Teltonika“. Paskutinę projekto dieną visus dalyvius priėmė ir pasveikino Vilniaus r. savivaldybės meras R. Duchnevič.

Džiaugiamės įdomia patirtimi ir laukiame projekto tęsinio 2024 metais.

Inga Stankevičienė,
Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Paskutinis atnaujinimas 2023 9 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija