Informacinės technologijos padeda atskleisti mokinių gabumus

Kiekvienas iš mūsų sutiks, kad informacinės technologijos šiandien kelia ne tik pavojų, bet ir tapo galingu įrankiu, ugdančiu mokinių kūrybingumą, iniciatyvą, pasitikėjimą savimi bei daugybę kitų svarbių gabumų.  Nemenčinės Gedimino gimnazijoje 5, 7, 9 klasių mokiniams Informacinių technologijų pamokas mokytojos Svetlana Sčastnaja ir Jolita Puncevičienė organizuoja neįprastai, netradiciškai. Mokiniai dirba su Micro: Bit ir Arduino programavimo įrankiais, mokosi programuoti. Arduiną mokykla gavo pagal projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, o Micro: Bit ir elektronikos priedus – dalyvaujant Kompiuteriukų paramos fondo programoje  „Kompiuteriukų ralis 2020“. Mokiniai džiaugiasi, galėdami išbandyti savo jėgas ir gabumus konstruodami, programuodami ir kurdami savo projektus.

IT mokytojos Svetlana Sčastnaja ir Jolita Puncevičienė

Paskutinį kartą atnaujinta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *