Komandos formavimo mokymai

Viena pavasario diena buvo tikrai ypatinga Nemenčinės Gedimino gimnazijos Mokinių tarybos nariams, atėjusiems į komandos formavimo mokymus, kuriuos vedė konsultantas, edukologas, socialinių mokslų magistras, supervizorius, patirtinio mokymo vadovas Nerijus Januškevičius. Susitikimo metu buvo kalbama apie tai, kaip spręsti iškilusias problemas, kaip sėkmingai dirbti komandoje, kaip komunikuoti su bendruomene bei stiprinti tarpusavio santykius. Mokinių tarybos nariai šito susitikimo su  nepakartojamu koučeriu Nerijumi laukė su dideliu entuziazmu, žinojo, kad tai, ką išmoks, padės tapti dar geriau organizuota, veiksminga ir darnia komanda.

Mokinių tarybos narė, IIbG klasės mokinė Vita Stankevičiūtė

Paskutinis atnaujinimas 2023 17 gegužės – Nemenčinės Gedimino gimnazija