Edukacija „Graffiti piešiniai: meninė raiška ar miestą teršianti keverzonė?“

Nemenčinės Gedimino gimnazijos  III ir IV klasių gimnazistai lankėsi MO muziejaus surengtoje edukacijoje „Gatvės menas ir graffitis“. Lydimi gidės Indrės, apžiūrėjome Vilniaus senamiesčio ir stoties rajono garsiausius piešinius ant sienų. Gidė papasakojo apie jų autorius, idėjų gimimą, piešinių prasmę. Mokiniai aptarė gatvės meno kūrinius, diskutavo, atliko kūrybines užduotis. Viena iš užduočių buvo labai interaktyvi: pasidalinę į dvi grupes turėjome čia pat gatvėje surengti mini diskusiją, surasti ir apginti argumentus „už“ ir „prieš“ pastatų „tepliojimą“.

Per šią netradicinę dailės pamoką sužinojome daug naujų ir įdomių faktų apie gatvės meną, išgirdome apie skandalingąjį kūrėją, pasislėpusį po Benxy vardu.

Edukaciją organizavo ir mokinius lydėjo dailės mokytoja Dovilė Blažytė-Vanagienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ligita Varaneckienė.

Paskutinis atnaujinimas 2022 19 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija