Mokymasis ne mokykloje

Smalsūs ir žingeidūs Nemenčinės Gedimino gimnazijos 3b klasės mokiniai lankėsi Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre esančioje laboratorijoje. Mokiniai atliko keletą praktinių darbų, tyrė įvairių rūšių tirpalus su skirtingais indikatoriais ir stebėjo spalvų pokyčius. Trečiokai įsitikino, kad chemijos mokslas yra tikrai įdomus, kaip ir mus supantis gamtos paslapčių pasaulis.

Po užsiėmimų laboratorijoje mokiniai Apollo kino teatre žiūrėjo lietuvišką filmą „Drugelio širdis“. Filmas jautrus, pasakojantis ir paliečiantis aktualią šių dienų temą – patyčias, gebėjimą atjausti, suprasti savo bendraamžį, turėti svajonių, tikslų. Tai pamokantis filmas apie draugystę ir drąsą būti kitokiam. Filmo metu netrūko juoko, susikaupimo, džiaugsmo bei liūdesio ašarų.

Mokomąją išvyką organizavo pradinio ug

dymo mokytoja Violeta Cikanavičienė.

Paskutinis atnaujinimas 2022 19 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija