Nemenčinės Gedimino gimnazijos gimtadienis

Rugsėjo 28 dieną, minėdami Vilniaus įkūrėjo, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino vardo dieną,  šventėme 14-tąjį Nemenčinės Gedimino gimnazijos gimtadienį.

Gimnazijos kieme gausiai susibūrė mokytojai, mokiniai, gimnazijos svečiai. Šventėje dalyvavo Erasmus+ projekto „Leaving footprints“ svečiai: 17 mokinių ir 6 mokytojai iš Vokietijos, Lenkijos ir Italijos.

Skambėjo gimnazijos himnas, gerą nuotaiką dovanojo roko grupių „Rock ID“ ir „Bitik Žys“ trankios dainos, Yamahos muzikos mokyklos mokinių atliekami lyriški kūriniai, visus galutinai sušildė tradicinis Europos sporto savaitei „Be active“ skirtas flašmobas. Dar mokinių laukia jau tradicija tapęs Gedimino mylios iššūkis. Fizinio lavinimo pamokose ar po pamokų raginame nueiti 1338 metrus miške už gimnazijos. Visas takas pažymėtas Gedimino mylios etapais. Tegul šventė tęsiasi!

Paskutinis atnaujinimas 2022 30 rugsėjo – Nemenčinės Gedimino gimnazija