Fotografijos būrelio narių išvyka į Rokiškį

Rugsėjo 24 d. fotografijos būrelio nariai lankėsi Rokiškio ir Zarasų rajone. Kelionės tikslas – fotografuoti gražiausius šio krašto dvarus. Aplankėme Onuškio muziejų ir daugiau nei 100 metų apleistą Onuškio dvarą, kuris išliko iki šių dienų. Onuškio dvaro istoriją labai įdomiai atskleidė šio krašto šviesuolė Elena Blažienė. Aplankėme Rokiškio dvarą, bažnyčios požemius, kur palaidoti bažnyčios fundatoriai  grafai Tyzenhauzai. Apie tai įdomiai pasakojo Rokiškio krašto muziejininkas ir Obelių istorijos muziejaus direktorius Valius Kazlauskas. Zarasų rajone aplankėme apleistą Marimonto vandens malūną ir atnaujintą Antazavės dvarą, kuriame eksponuojama šiaurės Lietuvos fotografų paroda. Kelionė baigėsi vakaro saulėlydžiu ant Zarasų ežero panoraminio tilto, kur įamžinome daug įspūdingų vaizdų.

Paskutinis atnaujinimas 2022 28 rugsėjo – Nemenčinės Gedimino gimnazija