Respublikinė mokinių piešinių paroda – konkursas

Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių piešinių paroda – konkursas „Velykinis margutis“. Sulaukėme labai gražių ir  kūrybiškų darbų, atliktų įvairia technika, iš Panevėžio, Marijampolės, Vilkaviškio, Lazdijų, Plungės, Vilniaus, Rokiškio, Kauno miestų ir rajonų. Darbus vertino trys Vilniaus rajono mokyklų dailės mokytojos. Vertinami buvo tik tie darbai, kuriuos vaikai nupiešė be suaugusiųjų pagalbos. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Dvylika geriausių darbų apdovanoti diplomais, o kiekvienos grupės pirmų vietų nugalėtojai-laureatai apdovanoti ir atminimo dovanėlėmis. Dėkojame mokytojams, kurie paskatino ir paruošė mokinius parodai – konkursui „Velykinis margutis“. Tikimės ir kitais metais aktyvaus mokinių dalyvavimo šiame konkurse.

Parodos –  konkurso organizatoriai:
I. Malakauskaitė, D. Želichovskienė ir R. Redeckienė

Paskutinis atnaujinimas 2022 1 liepos – Nemenčinės Gedimino gimnazija