3b klasės mokinių išvyka į Kernavę

3b klasės mokiniai vyko į Kernavę. Ten dalyvavo edukacijoje – integruotoje pasaulio pažinimo pamokoje „Kernavės archeologinės vietovės muziejuje”. Vaikai pamatė, kuo senovėje vertėsi žmonės, kuo rengėsi, kokiuose namuose gyveno. Susipažino su medžioklės įrankiais. Apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją.
Ant piliakalnio mokiniai lankėsi atstatytame senoviniame mediniame XIII–IV a. Kernavės mieste. Užėjo į medines pirkias, pirtį, kalvę. Susipažino su senovės žmonių buitimi. Vėliau pasivaikščiojo po piliakalnius.
Galerijoje „Šulinys“ vaikams edukaciją ir žaidimus vedė skulptorius H. Orakauskas. Jis supažindino vaikus su skulptoriaus profesija. Papasakojo apie savo skulptūras, parodė, kaip iš metalo iškalamos skulptūrų formos. Vaikai apsilankė meistro dirbtuvėse. Visi žaidė skulptoriaus sukurtus žaidimus.

Pradinio ugdymo mokytoja R. Redeckienė

Paskutinis atnaujinimas 2022 1 liepos – Nemenčinės Gedimino gimnazija