Kovo 11-osios šventė

Šiandien, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, Nemenčinės Gedimino gimnazijos bendruomenė minėjo šią svarbią valstybinę šventę. Gimnazijos kieme susirinkę mokytojai ir mokiniai, gimnazijos svečiai giedojo Lietuvos Respublikos himną, bendruomenę pasveikino direktorė Daiva Losinskienė ir pristatė naują mokinę iš Ukrainos, kuri nuo pirmadienio mokysis mūsų mokykloje. Gimnazijos šokėjai paruošė ypatingą dovaną – atliko  šokį ,,Aš esu vėliava“. Po šventės kieme visų klasių mokiniai rinkosi į integruotą kūrybiškumo ir pilietiškumo pamoką, kurios metu aplankė gražiausias Nemenčinės vietas ir kūrė savo sveikinimą Lietuvai.

Sveikiname visą Nemenčinės Gedimino gimnazijos bendruomenę su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

Paskutinis atnaujinimas 2022 10 kovo – Nemenčinės Gedimino gimnazija