Kūrybinė popietė „Įkvepiantis ruduo“

Laikui skriejant šuoliais, žiemai keičiant rudenį, Nemenčinės Gedimino gimnazija sezonų kaitą pasitiko poetiškai: gimnazijos 5-7 klasių mokiniai lapkričio 24 dieną surengė kūrybinę popietę „Įkvepiantis ruduo“. Mokyklos skaitykloje susirinkę mokiniai poezijos ir vaizdų kalba prabilo apie rudenį: skaitė savo kurtus eilėraščius, dalijosi įkvepiančiomis fotografijomis, savo kurtais filmukais. Radome laiko ir pašokti rudens lapo pokalbio su vėju šokį, taip sugrįžome prie amžinos temos – žmogaus ir gamtos ryšio.

Mokiniai ugdėsi kūrybiškumo, bendradarbiavimo, socialines kompetencijas, padėsiančias jiems ateities keliuose. Vis tik ruduo – ne tik liūdesio, nykimo, bet ir bendrystės, draugystės bei įkvėpimo laikas! 

Nemenčinės Gedimino gimnazijos
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Simona Diržinauskaitė

Paskutinis atnaujinimas 2021 7 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija