Integruota pamoka muziejuje

Lapkričio 25 d. mūsų gimnazijos 8a klasė įdomiai ir prasmingai leido laiką MO muziejuje, dalyvaudami integruotoje geografijos – dailės pamokoje „Istorinio laikotarpio pažinimas meno parodoje.  Integruotos pamokos metu mokiniai ne tik susipažino su fotografijos menu, aptarė, kokią reikšmę fotografija turi mūsų kasdieniniame gyvenime, bet ir bandė suprasti, kad istorija – „gyvas“ mokslas, pajusti atradimo džiaugsmą, atlikti tinkamą pagal amžiaus ypatybes praeities tyrimą. Mokiniai atliko ir praktines užduotis, sprendė su meno kūriniais siejamas istorijos užduotis. Vyko komandinis darbas, diskusija, žadinanti mokinių smalsumą.

Integruotą pamoką muziejuje organizavo geografijos mokytoja Renata Kerul ir dailės mokytoja Natalija Kriaučiūnienė.

Paskutinis atnaujinimas 2021 7 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija