Viktorina „Ekologinis pėdsakas“

Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vykdant Erasmus projektą ,,Ekologinis pėdsakas“ birželio 9 dieną įvyko 5-8 klasių viktorina. Mokiniai turėjo atsakyti į įvairius sudėtingus ir lengvesnius klausimus, pavyzdžiui: kas sudaro didžiausią dalį mūsų gimnazijos ekologinio pėdsako? kuris reiškinys nėra klimato kaitos pasekmė? Prieš viktoriną I-II gimnazijos klasių mokinės papasakojo, kas yra ekologinis pėdsakas, ką reikėtų daryti kiekvienam, kad sumažintų gamtos taršą. Tiriant gimnazijos ekologinį pėdsaką nustatyta, kad didžiausią taršą sukelia mobilumas. Taigi viktorinos dalyviai buvo paskatinti prisidėti prie gimnazijos bendruomenės mobilumo įtakos ekologijai sumažinimo: į mokyklą eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiais, riedučiais ar paspirtukais.

Džiaugiamės, kad viktorinoje „Ekologinis pėdsakas“ dalyvavo skirtingų 5-8 kl. mokiniai ir ne tik patikrino savo žinias apie ekologiją, bet ir sužinojo naujų svarbių faktų apie tai, gavo patarimų, kokiais konkrečiais būdais prisidėti prie aplinkos tausojimo. Parodžius puikius rezultatus sveikiname mokinius: Elzę iš 5a, Liną iš 5c, Rolandą iš 6a.

Projekto vadovė Svetlana Sčastnaja

Paskutinis atnaujinimas 2021 10 birželio – Nemenčinės Gedimino gimnazija