Tarptautinė vaikų gynimo diena!

„Jeigu šita žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams.“
Justinas Marcinkevičius

 

Nemenčinės Gedimino gimnazijos kieme šiandien šurmuliavo vaikai. Jie kasdien čia žaidžia ir mokosi, bet šįkart jų veikla buvo kitokia, ypatinga. Pradinių klasių mokiniai išradingai minėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną:

2c klasės mokiniai su mokytoja Aukse Sliževska turėjo integruotą dailės ir fizinio ugdymo pamoką, piešė plakatą ir smagiai judėjo gryname ore;

3a klasės mokiniai su mokytoja Elvyra Šulskiene spalvotomis kreidelėmis piešė Žemę, kurioje jiems gera augti, kur vaikai draugauja, juokiasi, džiaugiasi. Žemės centre dailiai užrašė lietuvių poeto Justino Marcinkevičius eilėraščio ,,Vaikų žemė“ posmą;

 3b, 4b, 4c klasės mokiniai su šokio mokytoja Julija Dombrovskaja bandė išreikšti, kaip jaučiasi ir šoka mylintis gyvenimą laimingas vaikas.

Mokytojai šiandien prisiminė Lietuvos klasiko žodžius apie vaikystės prasmę ir linkėjo, kad mūsų vaikai šią tiesą patirtų ir suprastų: „Visa ko pradžia yra ten, toli vaikystėje, kur žmogus pirmą kartą supranta, kad pasaulyje jis gyvena ne vienas, kad jo rankos, ir širdis privalo ką nors pridengti nuo skausmo, prievartos, melo, kad jis privalo būti žmogumi. Tai aukščiausia ir sunkiausia pareiga“…

 Su Tarptautine vaikų gynimo diena!

O kaip šią dieną minėjote Jūs?

Paskutinis atnaujinimas 2021 1 birželio – Nemenčinės Gedimino gimnazija