Kaip saugiai bendrauti su šunimis?

Siekdami paįvairinti nuotolines Pasaulio pažinimo pamokas mokytojai gali bendradarbiauti su įvairiomis organizacijomis. Paskutinę žiemos savaitę Nemenčinės Gedimino gimnazijos 1b klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje edukacinėje pamokoje „Šuo – žmogaus draugas“, kurią vedė gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ darbuotoja Rasa Griškevičiūtė.
Pamokos tikslas – puoselėti jaunosios kartos atsakingą požiūrį į augintinius ir padėti suprasti, kaip bendrauti su šunimis. Žiūrėdami vaizdinę medžiagą ir informatyvius filmukus mokiniai mokėsi suprasti gyvūnų poreikius, kūno kalbą ir kaip saugiai  bendrauti su šunimis.
Pamokos metu vaikai  aktyviai atsakinėjo į klausimus, pasakojo jiems nutikusias ar žinomas istorijas. Mokiniai sužinojo daug įdomių ir naujų faktų, gavo atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Pradinio ugdymo mokytoja Violeta Cikanavičienė

Paskutinis atnaujinimas 2021 5 kovo – Nemenčinės Gedimino gimnazija