Projektas „Pozityvių pokyčių olimpiada“

Nemenčinės Gedimino gimnazija 2021 metais tęsia dalyvavimą projekte „Pozityvių pokyčių olimpiada“.
Vasario mėnesį 2b ir 3b klasių mokiniai dalyvavo Judumo paskaitoje – pamokėlėje ,,Kodėl žmogaus kūnui reikia judesio?“, kurią vedė lektorius, sporto klubo ,,Vilkas“ įkūrėjas Vadim Zelev.
Paskaitėlės metu mokiniai buvo įtraukti į diskusiją apie tai, kas kiek sportuoja, su kokiais judumo sunkumais ir apribojimais šiuo metu susiduria. Lektorius patarė, kaip aktyviai judėti, ypač šiuo apribojimų laikotarpiu. Mokiniai noriai atliko praktines judumo užduotis, pusiausvyros testą, sužinojo, kokie pratimai stiprina nugaros raumenis.
Dėkojame projekto vykdytojams ir tikimės mokinių fizinio aktyvumo mokantis nuotoliniu būdu!

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-02-0029 „Pozityvių pokyčių olimpiada“ sutarties Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-02-0029, organizuojamas Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „PAGUODA“ ir partnerių iniciatyva.

3b klasės vadovė Diana Želichovskienė

Paskutinis atnaujinimas 2021 26 vasario – Nemenčinės Gedimino gimnazija