2021 metų ADVENTUR geografijos žinių konkursas

Vasario 3 d. įvyko respublikinis ADVENTUR geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”.   Iš viso konkurse dalyvavo 1793 Lietuvos moksleiviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Kiekvienoje klasės kategorijoje išskirti I, II ir III laipsnio nugalėtojai. Šiame konkurse dalyvavo Nemenčinės Gedimino gimnazijos 6-8 klasių ir IG – IVG klasių moksleiviai, kurie pasiekė puikių rezultatų.

6-8 klasių kategorijoje buvo apdovanoti šie mokiniai:
5 vieta (I laipsnio diplomas) – 7b klasės mokinys Ugnius Zinkevičius
8 vieta (II laipsnio diplomas) – 6b klasės mokinė Elena Marija Devėnaitė,
12 vieta (III laipsnio diplomas) – 8b klasės mokinė Milda Buinovskytė
12 vieta (III laipsnio diplomas) – IaG klasės mokinė Agata Liachovič

Mokinius konkursui ruošė geografijos mokytoja Renata Kerul. Sveikiname mokinius ir jų mokytoją!

Paskutinis atnaujinimas 2021 9 vasario – Nemenčinės Gedimino gimnazija