Sausis – olimpiadų mėnuo

Sausio mėnesį startavo nuotolinės Vilniaus rajono mokinių olimpiados.
Rajono etape Anglų kalbos puikias žinias pademonstravo Nemenčinės Gedimino gimnazijos
IIIb G klasės mokinės ir pelnė prizines vietas:
I vieta – Auksė Petručionytė
III vieta – Livija Sagadinaitė
Sveikiname laimėtojus ir jų mokytoją Justiną Zacharevič!
Chemijos olimpiados rajono etape dalyvavo dvi gabios Ia G ir IIb G klasių mokinės ir savo
žiniomis pralenkė visus olimpiados dalyvius:
I vieta 9/I G klasių grupėje – Simona Paliukėnaitė
I vieta 10/II G klasių grupėje – Gintarė Stankevičiūtė
Sveikiname nugalėtojas ir jų mokytoją Nataliją Kalionovą!
Rajoninėje biologijos olimpiadoje dalyvavo du gimnazistai:
I vieta 10/II G klasių grupėje – Modestas Šleinius
9/I G klasių grupėje Emilijus Grochackij – 9 rezultatas iš 15. Sveikiname dalyvius! Ačiū mokytojai Alinai Kodikienei!
Matematikos rajoninėje olimpiadoje dalyvo trys gimnazistai:
II vieta 9/I G klasių grupėje – Simona Paliukėnaitė (mokytoja Loreta Gailiutė Janušaitienė)
Geriausias rezultatas 10/II G klasių grupėje– Gintarė Stankevičiūtė (mokytojas Dmitrijus Karpavičius)
III vieta 12/IV klasių grupėje – Ieva Lipskytė (mokytroja Tereza Franckevič)
Lietuvių kalbos ir literatūros rajoninėje olimpiadoje turime tris prizines vietas!
II vieta 9-10 klasių grupėje – Gintarė Stankevičiūtė (mokytoja Aida Bužinskienė)
III vieta 9-10 klasių grupėje – Simona Paliukėnaitė (mokytoja Ligita Navalinskaitė)
III vieta 11-12 klasių grupėje – Akvilė Aranauskaitė (mokytoja Aida Bužinskienė)
11-12 klasių grupėje Katarina Tribocka – 4 rezultatas iš 10 (mokytoja Vanda Rinkevič)
Fizikos rajoninėje olimpiadoje geriausiai sekėsi vienuoliktokei:
I vieta 11/III G klasių grupėje – Akvilė Aranauskaitė (mokytoja Jolita Puncevičienė)
Sveikiname šauniuosius olimpiadų dalyvius ir juos ruošusius mokytojus!

Paskutinis atnaujinimas 2021 8 vasario – Nemenčinės Gedimino gimnazija