Projektas „Pozityvių pokyčių olimpiada“

Nemenčinės Gedimino gimnazija 2021 metais tęsia dalyvavimą projekte „Pozityvių pokyčių olimpiada“.

2021 sausio  19 – 21 dienomis vyksta tiesioginės paskaitos 6-7 klasių mokiniams tema ,,Ką privalo žinoti kiekvienas vaikas/paauglys apie savo mitybą?”, kurias veda lektorė Ingrida Kuprevičiūtė.

Sausio 29 dieną 8-tų klasių mokiniai klausydami paskaitos ,,Svorio problemos: per didelis/per mažas svoris” sužinos,  kaip pasirinkti sveikatai palankesnius maisto produktus.

Dėkojame projekto vykdytojams ir tikimės paauglių mitybos pozityvių pokyčių mokantis nuotoliniu būdu!

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-02-0029 „Pozityvių pokyčių olimpiada“ sutarties Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-02-0029, organizuojamas Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „PAGUODA“ ir partnerių iniciatyva.

Projekto koordinatorė
Inga Stankevičienė