Vilniaus r. Nemenčinės centro anglų kalbos mokytojų patirties sklaidos renginys

2021 m. sausio 5 dieną Vilniaus r. Nemenčinės centro anglų kalbos mokytojai organizavo patirties sklaidos renginį. Nuotolinėje konferencijoje dalyvavo anglų kalbos mokytojos iš įvairių Vilniaus rajono mokyklų. Gerąja patirtimi dalinosi ne viena mokytoja: Irena Dzvinel, Paberžės „Verdenės“ gimnazijos anglų k. vyresnioji mokytoja, kuri pristatė internetinį įrankį Wonderopolis ir kalbėjo apie jo privalumus bei pademonstravo jo praktinį panaudojimą; Sabina Gvozdovič, Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos anglų k. vyresnioji mokytoja, pristatė internetinius įrankius: www.baamboozle.com, www.jeopardylabs.com, www.isocollective.com.; Inesa Rusecka, Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos anglų k. mokytoja ekspertė, skaitė pranešimą tema „Nuotolinis testavimas – (ne)iššūkis“ ir kalbėjo apie akademinį sąžiningumą; interaktyvius  internetinius  įrankius „Wordwall ir liveworksheets“ pristatė Edita Kononovič- Zubriakova, Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijos anglų k. vyresnioji mokytoja; Nemenčinės Gedimino gimnazijos anglų k. vyresnioji mokytoja Justina Zacharevič, skaitydama pranešimą „Projektas – (ne)vykdyti?“,   pasidalino patirtimi, su kokiais iššūkiais susiduria  vykdydama tarptautinius projektus nuotoliniu būdu.

Džiaugėmės, kad galėjome pasidalinti įrankiais, kurie įgalina žengti dar vieną žingsnelį patrauklesnio, žaismingesnio, inovatyvesnio, nuotolinio mokymo  link.

Konferenciją apžvelgė Ana Radvilienė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos