Robotika vaikams

REGISTRACIJA ADRESU://https://forms.gle/bcD9hD6ZWLbw5UHk8

Užsiėmimų ,,Robotika vaikams“ metu Lego Education robotų pagalba lavinama vaiko atmintis, kūrybiškumas, erdvinis suvokimas bei įgūdžiai, kurie yra labai svarbūs tinkamam vaiko vystymuisi bei palengvina mokymosi procesą mokykloje.
Būrelio metu vaikai iš Lego kaladėlių konstruoja robotus bei juos programuoja. Žaisdami jie išmoksta dirbti poromis, bendradarbiauti,  lavinami kalbėjimo įgūdžiai, pristatant savo darbelius. Užsiėmimo metu vaikai sužino daug įdomių faktų, susijusių su užsiėmimo temomis (pasaulio pažinimas, ekologija ir pan.).
Tokie užsiėmimai ugdo vaikų techninius įgūdžius, programavimo kompetencijas bei suteikia daug džiaugsmo!
Užsiėmimus planuojama organizuoti tik vieną kartą per savaitę ketvirtadieniais. Užsiėmimai bus vedami tik vienai grupei. Užsiėmimų laikas: 13:30-15:00 val. Vieno užsiėmimo trukmė 1,5 valandos. Susirinkus grupei, užsiėmimai prasidėtų jau nuo spalio 15 dienos. Registracija ir sutarčių pasirašymas vyks iki spalio 22 d.
Būrelio “Robotika vaikams” kainos dalis (15 Eur) yra kompensuojama iš Neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšų, tokiu atveju  už būrelį ” reikės primokėti tik 5 Eur/mėn. (Jai nekompensuojama – 20 Eur/mėn.). Praeitais mokslo metais tokiuose užsiėmimuose noriai dalyvavo  tiek berniukai, tiek mergaitės.
Išsamesnė informacija teikiama telefonu 865622589 arba el. paštu: dmitrijus.karpavicius@gmail.com.

REGISTRACIJA ADRESU://https://forms.gle/bcD9hD6ZWLbw5UHk8

Paskutinis atnaujinimas 2020 7 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija