Sveiki sugrįžę į mokyklą!

 

Rugsėjo mėnesį Erasmus+ projektas „Live discovering diversity&Love inclusion in EU“, koordinuojamas anglų kalbos mokytojų R. Medišauskienės ir A. Radvilienės, startavo nuotoliniu projekto partnerių (Italijos, Rumunijos, Portugalijos, Lietuvos) susitikimu. Jame buvo aptartos tolimesnės veiklos ir planai. Viena pirmųjų rugsėjo mėnesio užduočių buvo paruošti sveikinimus partneriams su mokslo metų pradžia. Mūsų mokiniai džiaugiasi sugrįžę į mokyklą ir noriai pasidalino vasaros įspūdžiais. Jie paruošė ir pristatė atvirukus apie vasarą. Repetavo projekto himną, mokėsi groti ir himno žodžius, o lankantys šokių būrelį pasveikino projekto partnerius šokiu. Šios veiklos akimirkos yra užfiksuotos filmuke.

„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.“

https://youtu.be/PR1s8dCIl5g

Paskutinis atnaujinimas 2020 7 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija