Europos kalbų diena mūsų mokykloje

Europos kalbų diena – kartu su Europos Komisija – nuo 2001-ųjų metų rugsėjo 26-osios dienos švenčiama kasmet.

Ši diena Gedimino gimnazijoje paminima kiekvienais metais. Stengiamės sudalyvauti įvairiose veiklose ir išvykose. Šiemet savo veiklas pasirinkome atsižvelgdami į gimnazijos veiklos prioritetus, o ypač į sveiką gyvenseną. 

Kalbėdami apie Europos šalį, jos kalbą ir vėliavą, mūsų gimnazijos mokiniai šalių vėliavas nuspalvino daržo ir sodo gėrybių spalvomis. Kokias gardžias ir spalvingas vėliavas mokiniai sukūrė, galite pamatyti foto-parodėlėje. 

Anglų ir vokiečių kalbos mokytoja Ana Radvilienė

Paskutinis atnaujinimas 2020 29 rugsėjo – Nemenčinės Gedimino gimnazija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *