KETVIRTOKAMS NUSKAMBĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS

Kregždute, pasakyki, kaip palydi,
Vaikus pakilusius į skrydį.
Sakyki, kaip tu juos palydi
 Į  žydrą atsisveikinimo skrydį?

Saulėtą ir vėjuotą birželio 1-osios rytą Nemenčinės Gedimino gimnazijos ketvirtokams nuskambėjo paskutinis skambutis. Su nerimu širdyse ir jauduliu akyse visi rinkosi į gimnazijos kiemą. Mokyklos direktorė pasveikino ketvirtokus, sėkmingai pabaigusius pradinio ugdymo programą ir palinkėjo sėkmės ateityje. Trys šaunios ketvirtokų klasės simboliškai atsisveikino su mokykla, bet sugrįš vėl nuo rugsėjo.  Pradinio ugdymo mokytojos Irena Malakauskaitė, Violeta Cikanavičienė, Inesa Doilidova išaugino dar vieną laidą, kuri įgijo pradinį išsilavinimą ir tęs mokymąsi 5-toje klasėje.

Linkime būsimiems penktokams toliau auginti savo svajones ir drąsiai jų siekti, būti aktyviems, kūrybiškiems ir norintiems tobulėti.

Paskutinį kartą atnaujinta