Informacija apie karantiną (nuolat naujinama)

Naujausi įsakymai dėl karantino Lietuvos Respublikoje:

2020-03-20 Nr. V-471 LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS – VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVAS SPRENDIMAS DĖL ATVYKSTANČIŲ IR IŠVYKSTANČIŲ ASMENŲ KONTROLĖS

2020-03-20 Nr. V-475 LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS – VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVAS SPRENDIMAS DĖL NERECEPTINIŲ VAISTINIŲ PREPARATŲ PARDAVIMO GYVENTOJAMS NUOTOLINIU BŪDU

2020-03-20 Nr. V-476 LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS – VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVAS SPRENDIMAS DĖL  LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO–VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO 2020 M. KOVO 16 D. SPRENDIMO NR. V-387 „DĖL SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGŲ DARBO ORGANIZAVIMO PASKELBUS KARANTINĄ LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE“ PAKEITIMO

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS KANCELIARIJA DĖL KARANTINO RĖŽIMO PRIEMONIŲ UŽTIKRINIMO (PRIEDAS)

Paskutinis atnaujinimas 2020 24 kovo – Nemenčinės Gedimino gimnazija