Puikiai besimokančių Vilniaus rajono mokinių apdovanojimo ceremonija

Baigiantis vasaros atostogoms, puikiai besimokantys Vilniaus rajono mokiniai bei abiturientai šimtukininkai buvo pakviesti į iškilmingą apdovanojimo ceremoniją, kuri vyko Europos geografiniame centre. Vilniaus rajono taryba jau nebe pirmą kartą organizuoja apdovanojimo renginį, tačiau šiemet buvo nutarta ne tik padėkoti puikiai besimokantiems mokiniams, bet ir paskatinti juos piniginiais apdovanojimais. Visi 5-11 klasių mokiniai gavo po 500 eurų kuponą, o abiturientai šimtukininkai už kiekvieną šimto balų egzamino įvertinimą 250 eurų kuponą.  Penkių šimtų eurų piniginį paskatinimą gavo net 18 Nemenčinės Gedimino gimnazijos puikiai besimokančių mokinių ir trys abiturientai šimtukininkai, gavę nuo 250 iki 750 eurų kuponus už puikius mokymosi rezultatus. Šventėje dalyvavo gimnazijos direktorė,  klasių vadovai ir mokinius šimtukininkus paruošę mokytojai, kurie irgi buvo apdovanoti simbolinėmis dovanomis.

Renginio įspūdžius apžvelgė Danuta Petrauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, IIIbG klasės vadovė

Paskutinis atnaujinimas 2024 26 rugpjūčio – Nemenčinės Gedimino gimnazija