Pergalė Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje „Kūrybos virusas 2024“

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados šalies etapas vyko 2024 m. gegužės 17 d. Verslo ir sveikatingumo profesinės karjeros centre VESK (Žirmūnų g. 143, Vilnius). Respublikiniame etape Vilniaus rajonui garbingai atstovavo Vilniaus rajono Nemenčinės Gedimino gimnazijos IIbG klasės mokinė Gabriela Zapolska, kurią paruošė technologijų mokytoja metodininkė Daiva Kurpienė. Už savo darbus olimpiadoje mokinė buvo įvertinta ir apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos I laipsnio diplomu ir medaliu.

Šių metų Lietuvos mokinių technologijų olimpiados tema – „Kūrybos virusas 2024“. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi technologijomis, tobulinti ir plėsti jų dalykines žinias, ugdyti kūrybiškumą, savarankiškumą ir technologines kompetencijas. Namų darbų parodai buvo pristatytos Gabrielos rištos verbos, o olimpiados metu mokinė varžėsi tekstilės veiklos 9-10 kl. amžiaus grupėje. Gabriela Zapolska turėjo sukurti ir pristatyti savo kūrybinį darbą, parodyti įgytus technologinius įgūdžius ir gebėjimus.

Džiaugiamės mokinės kūrybiškumu ir puikiais rezultatais!

Paskutinis atnaujinimas 2024 22 gegužės – Nemenčinės Gedimino gimnazija