Kapitono Magelano viešnagė

Balandžio mėnesį Nemenčinės Gedimino gimnazijos pradinukai tapo jaunaisiais keliautojais ir dalyvavo edukacinėje – interaktyvioje veikloje „Kapitono Magelano kelionė aplink pasaulį”, kurios metu buvo žaismingai pateiktos geografijos žinios. Nepakartojamoje kelionėje dalyviai patyrė daug nuotykių, visus sužavėjo kapitono Magelano drąsa, nustebino jo ūgis, apranga. Keliautojai aplankė septynis žemynus, grožėjosi gamta, gyvūnais. Kiekvienos klasės mokiniai gavo užantspauduotus Magelano užduočių vokus ir dalyvavo viktorinoje. Visiems buvo smagu, nes pralaimėjusių nebuvo. Kiekvienas mokinys gavo jūreivio – keliautojo aplink pasaulį pažymėjimą, diplomą visai klasei ir Magelano taurę gimnazijai.

Džiugios emocijos, nuostaba vaikų akyse, žaismingi jūreivių kostiumai, veiklos metu  patirti nuotykiai ilgam liks mokinių širdyse.

Edukaciją organizavo pradinio ugdymo mokytoja Violeta Cikanavičienė.

Paskutinis atnaujinimas 2024 15 gegužės – Nemenčinės Gedimino gimnazija