Metų knygos rinkimai

„Metų knygos rinkimai“ Lietuvoje vyksta kasmet nuo 2005 metų. Akcijos tikslas – skatinti Lietuvos rašytojus kurti, o leidėjus – leisti kokybišką literatūrą įvairaus amžiaus žmonėms, skatinti įvairaus amžiaus ir skirtingų socialinių grupių gyventojus skaityti, užtikrinti skaitymą skatinančios aplinkos kūrimą ir meniškai vertingos literatūros prieinamumą.

Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokiniai jau tradiciškai dalyvavo šioje akcijoje, rinko vaikų metų knygą. 3-4 klasių mokiniai bibliotekoje apžiūrėjo, skaitė ir nusprendė, kuri knyga verta metų knygos nominacijos. Kiekvienas mokinys internetu balsavo už jam patikusią knygą. Akcijos rezultatai skelbiami ir knygų autoriai apdovanojami gegužės 7 d., Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Metų knygos rinkimai – skatinimas skaityti ir pažinti lietuvių autorių knygas.

Su vaikų metų knygomis supažindino ir rinkimus organizavo bibliotekos vedėja Danguolė Maslauskienė.

Paskutinis atnaujinimas 2024 2 gegužės – Nemenčinės Gedimino gimnazija