Pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursas Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

Vadovaujantis Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos 2023-2024 m. m. Ugdymo planu, Iab  gimnazijos klasių mokiniams numatyta vykdyti pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursą tris ugdymo dienas per mokslo metus. 2024 m. balandžio 15-17 dienomis Lietuvos šaulių sąjunga vykdė mūsų gimnazijoje integruotą ugdymo veiklą.

Mokiniai turėjo puikią progą atnaujinti ar įgauti naujų žinių apie pirmąją pagalbą, saugaus elgesio su ginklu bei taiklaus šaudymo principus. Žygio metu turėjo praktines užduotis, kurių metu pritaikė gautas teorines žinias. Kiekvienam mokiniui buvo įteiktas pažymėjimas ir padėkota už puikų laiką.

Dėkojame Lietuvos šaulių sąjungai ir instruktoriams, susitiksime kitais metais. Aštuntokai, ruoškitės.

Pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kurso vykdymą koordinavo socialinis pedagogas Vilius Ščerbickas.

Paskutinis atnaujinimas 2024 2 gegužės – Nemenčinės Gedimino gimnazija