Erasmus+ Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vykdomi Erasmus+ projektai prisideda prie Tvaraus vystymosi tikslų įgyvendinimo. Tai įrodo spalio 9-13 dienomis vykusios gerosios patirties pasidalinimo veiklos su partneriais iš Portugalijos, Vokietijos ir Rumunijos. Savaitės veiklos buvo susijusios su trečiuoju Tvaraus vystymosi tikslu, t.y., sveikata ir gerove. Projekto dalyviai diskutavo apie emocinę ir fizinę sveikatą, sveikos mitybos ir miego svarbą, dalyvavo jogos, meno terapijos ir gongų edukaciniuose užsiėmimuose bei vykdė daug praktinių veiklų.

Tikimės, kad projekto dalyviai, daugiau sužinoję apie sveiką gyvenseną, fizinę veiklą ir psichinės emocinės gerovės svarbą, savo žiniomis pasidalins su bendraklasiais ir šeimos nariais, o išmoktus mankštos pratimus atliks kiekvieną rytą.

Projekto koordinatorė
Justina Zacharevič,
Anglų kalbos mokytoja metodininkė

Paskutinis atnaujinimas 2023 20 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija