Renginys „Kaip atrodo jausmas?“

Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos ir Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos 6-tų klasių mokiniai dalyvavo prevenciniame renginyje „Kaip atrodo jausmas?“ Renginio tikslas – mokinių tolerancijos skirtingiems jausmams ugdymas, tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas.

Pradžioje visada svarbu susipažinti, todėl renginio dalyviai prisistatė, trumpai papasakojo apie save. Po to mokiniai nagrinėjo skirtingus jausmus, diskutavo, ar jausmai turi spalvą, formą, vaizdą. Vėliau susipažino su Suomijos mokslininko sukurtu kūno šilumos atlasu: jame atsispindi, kaip įvairios emocijos kūne sukelia įvairius pojūčius. Kūno šilumos atlasas parodo, ką jaučia mūsų kūnas, kai esame įžeisti, pykstame, bijome, mylime. Mokiniai grupėse vaidino skirtingus jausmus, kuriuos vėliau bandė atspėti. Suskirstyti į komandas, smagiai dalyvavo socialinės pedagogės Natalijos Kriaučiūnienės paruoštoje viktorinoje. Spėliojo iš rodomų piešinių vaizdų, koks jausmas atsispindi žmogaus kūne. Renginio pabaigoje buvo pasidalinta  įspūdžiais ir padėkomis.

Renginį organizavo Vilniaus r. Nemenčinės  Gedimino gimnazijos socialinė pedagogė metodininkė, dailės mokytoja Natalija Kriaučiūnienė ir Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos psichologė Halina Ikomienė.

Paskutinis atnaujinimas 2022 16 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija