Vasario 16-oji

Lietuva,
augink ir gink savo duoną
ir knygą – ir tu apginsi mane… (Just. Marcinkevičius)

 

Lietuvos valstybės atkūrimo diena – reikšmingas Lietuvos istorijos įvykis. Tegul šią dieną prie jūsų namų iškelta Lietuvos Respublikos vėliava primena apie tai, kad kiekvienam iš mūsų reikia stiprybės, drąsos ir išminties stiprinant mūsų valstybę!

Vasario 16-ąją šiemet švenčiamos ir Užgavėnės.  Tradiciškai šią dieną gimnazija visą bendruomenę sukviesdavo į Užgavėnių šurmulį: mokiniai, mokytojai ir tėveliai demonstruodavo išradingai pasigamintas kaukes, vaišėmis nukrauti stalai viliojo ragauti sočių ir gardžių blynų, grojo liaudiška muzika, vyko linksmi žaidimai, kaudavosi Lašininis ir Kanapinis, ant laužo degdavo Morė, o šventės dalyviai sutartinai varydavo žiemą iš kiemo…

Kviečiame nepamiršti tradicijų, prisiminti gražias ankstesnių metų švenčių akimirkas ir abi šventes saugiai švęsti savo šeimose!

 

Paskutinis atnaujinimas 2021 15 vasario – Nemenčinės Gedimino gimnazija