Rugsėjo 1-osios šventė Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

Šiandien gimnazijos bendruomenė pradeda naujus mokslo metus –  dar vienus pažinimo ir tobulėjimo metus. Ši Mokslo ir žinių dienos šventė buvo ypatinga, nes gimnazijos bendruomenės pasveikinti atvyko Jo Ekselencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.  Jis pasidžiaugė puikia gimnazijos atmosfera, palinkėjo svajoti ir nebijoti jokių iššūkių. Šventėje dalyvavo ir vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, Vilniaus rajono merė Marija Rekst, Nemenčinės miesto seniūnas Artūr Komarovski, Nemenčinės Šventojo arkangelo Mykolo parapijos klebonas Arūnas Kesilis.

Sveikindama visus susirinkusius Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktorė Daiva Losinskienė palinkėjo, kad kiekviena mokslo metų diena dovanotų visiems pažinimo džiaugsmą.

Skardus pirmasis skambutis sukvietė visus į šventinę pamoką žadėdamas puikią naują pradžią.

Paskutinis atnaujinimas 2020 2 rugsėjo – Nemenčinės Gedimino gimnazija