ŠMSM ministras aplankė Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnaziją

Rugpjūčio 28 d. švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, jo patarėjas Kęstutis Butvydas bei Nacionalinės švietimo agentūros direktorė Rūta Krasauskienė apsilankė Nemenčinės Gedimino gimnazijoje, susitiko su vadovais bei mokytojais. Vizitų tikslas – susipažinti, kaip mokyklos pasirengusios naujiems mokslo metams. Svečiai apžiūrėjo specialiai naujiems mokslo metams parengtą klasių paskirstymo planą, įvertino šventiškai papuoštas būsimų pirmokų klases, gimnazijos valgyklą bei lauko klasę. Gimnazijos kieme pabendravo su mokytojais, papasakojo apie ministerijos planuojamą paramą ir pagalbą mokykloms. Vizitui atminti gimnazijos direktorė Daiva Losinskienė ministrui įteikė mokinių sukurtą knygą ,,Nemenčinė. Vakar. Šiandien. Rytoj.“ Išvykdamas Algirdas Monkevičius pasakė: ,,Jeigu svečiams iš užsienio reiktų parodyti, kaip atrodo Lietuva, Lietuvos mokykla, aš atvežčiau juos į jūsų mokyklą“. Šie žodžiai – didžiausias įvertinimas visai Nemenčinės Gedimino gimnazijos bendruomenei.

Paskutinis atnaujinimas 2020 29 rugpjūčio – Nemenčinės Gedimino gimnazija