Trys šimtukai – itin aukštas rezultatas

Rugpjūčio 13 d. Vilniuje, Valdovų rūmuose, premjeras Saulius Skvernelis kartu su švietimo, mokslo ir sporto ministru Algirdu Monkevičiumi apdovanojo sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusius abiturientus.

Tarp 66 šalies abiturientų, gavusių iš trijų egzaminų po šimtą balų, buvo Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos abiturientė Agnė  Damarackaitė. 100 balų įvertinimą Agnė pelnė iš lietuvių bei anglų kalbų ir biologijos.

Didžiuojamės šiuo puikiu rezultatu ir sveikiname Agnę, įvairiose olimpiadose bei konkursuose garsinusią ne tik savo gimnaziją, bet ir Vilniaus rajoną. Vien šias metais abiturientė užėmė I vietą Vilniaus r. biologijos olimpiadoje, II vietą  Vilniaus r. chemijos olimpiadoje, lietuvių kalbos ir literatūros Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų olimpiadoje rajoniniame etape – I vietą, šalies etape – III vietą.

Nuoširdi padėka mokytojams, kurie ruošė abiturientę. O Agnei linkime sėkmės ir svajonių išsipildymo!

Abiturientės klasės vadovė Julija Dombrovskaja

                                                                                                           

Paskutinis atnaujinimas 2020 17 rugpjūčio – Nemenčinės Gedimino gimnazija