Projektas „Pozityvių pokyčių olimpiada“

Nemenčinės Gedimino gimnazija dalyvauja projekte „Pozityvių pokyčių olimpiada“. Projekto tikslas – skatinti vaikų ir paauglių aktyvų dalyvavimą sveikatingumo veiklose, formuoti sveikos gyvensenos įpročius.

Spalio 9 dieną gimnazijos šokių klasėje aktyviosios pertraukos metu penktokai išbandė VR SPOT vedamus interaktyvius sportinius žaidimus. Visiems dalyvavusiems tai buvo nuostabi pramoga, ugdanti norą sportuoti ir judėti naudojant interaktyvią technologiją.

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-02-0029 „Pozityvių pokyčių olimpiada“ sutarties Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-02-0029, organizuojamas Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „PAGUODA“ ir partnerių iniciatyva.

Dėkojame projekto vykdytojams.

Paskutinis atnaujinimas 2020 13 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija