2023 m. Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijai buvo suteikta Erasmus+ akreditacija, suteikianti naujų galimybių mūsų mokiniams ir mokytojams. Lapkričio mėnesį pirmosios dvi  gimnazijos mokytojos dalyvavo intensyviuose anglų kalbos mokymuose Maltoje. Savaitės trukmės mokymų metu įvyko 30 pamokų, kuriose lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Danuta Petrauskienė ir Jurga Stankevičienė tobulino žodyno, gramatikos ir kalbėjimo įgūdžius. Grįžusios iš mokymų, mokytojos pasidalino gerąja patirtimi gimnazijoje ir prisijungė prie gimnazijoje vykdomų tarptautinių projektų veiklų.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos
Danuta Petrauskienė,
Jurga Stankevičienė

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus(- ių) ir tai nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Švietimo mainų paramos fondo požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei dotaciją teikianti institucija negali būti laikoma už juos atsakinga.

Paskutinis atnaujinimas 2023 21 lapkričio – Nemenčinės Gedimino gimnazija