Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija

Paskutinio skambučio šventė – Talentų šventė – Tavo šventė

  • Paskelbė : Edmundas Gasiancevas
  • Paskelbta: 2026-06-15
  • Kategorija: Renginiai

Birželio 11 dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijoje nuaidėjo Paskutinio skambučio šventė, jau penktus metus iš eilės subūrusi bendruomenę į Talentų šventę. Renginio metu 5-11 klasių mokiniai demonstravo savo gebėjimus dainuodami, šokdami, pristatydami piešinių parodą, atlikdami muzikinius kūrinius bei dalydamiesi Erasmus+ projektų patirtimis. Ypatingų ovacijų sulaukė grupės „DEV“ pasirodymas, tapęs gražia šventės kulminacija.

Šventės metu gimnazijos direktorė Daiva Losinskienė pasveikino mokinius, mokytojus ir tėvus bei apdovanojo 66 labai gerai ir puikiai besimokančius mokinius už akademinius pasiekimus bei gimnazijos vardo garsinimą. Buvo pagerbti ir sportininkai – fizinio ugdymo mokytojai 34 geriausiems gimnazijos sportininkams įteikė padėkos raštus, medalius ir taures už aukštus sportinius pasiekimus įvairiose Lietuvos mokyklų žaidynėse.

Renginio pabaigoje visiems Talentų šventės dalyviams buvo įteiktos nominacijos, o bendruomenė dar kartą įsitikino, kiek daug kūrybingų, aktyvių ir talentingų mokinių auga mūsų gimnazijoje.

Linkime visiems saulėtos, turiningos ir saugios vasaros!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas