Erasmus+ projekto „Live discovering diversity&Love inclusion in EU“ dalyvių sveikinimas su Šv. Velykom

Nepaisant korona-viruso Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos 8b ir 9a klasės mokiniai vykdo Erasmus+ projekto „Live discovering diversity&Love inclusion in EU“, koordinuojamo anglų k.mokytojų A.Radvilienės ir R.Medišauskienės, veiklą. Nors mokiniai mokosi nuotoliniu būdu, projekto dalyviai paruošė  Velykinius atvirukus, sveikinimus ir trumpą filmuką mokyklos bendruomenei ir projekto partneriams.  Taip mokiniai nori pasveikinti visus su artėjančia pavasario švente.


„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.“

Paskutinis atnaujinimas 2020 9 balandžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija