Žiema išvaryta!

 

Vasario 25 dieną į Užgavėnių šventę susirinko  Gedimino gimnazijos 1-8 klasių mokiniai ir mokytojai. Šventėje veikė dirbtuvės, kuriose mokiniai ruošė baisiausias, išradingiausias ar tradicines kaukes. Na, o kas buvo alkanas, vaišinosi blynais ir arbata prie aštuntokų – šventės organizatorių – paruošto stalo. Triukšmavome, linksminomės ir valgėme iki soties. Vyko žaidimai ir šokiai. 8 klasės mokiniai, dalyvaujantys Erasmus+ projekte „Live Discovering Diversity&Love Inclusion in EU“ („Gyvenino įvairovės ir tolerancijos atradimas ES“) mokė mokinius šokti lietuvių liaudies šokį „Oirą“. Šventėje taip pat dalyvavo svečiai iš Lenkijos, kuriems tokia šventė buvo atradimas. Geriausiai žaidimuose pasirodę mokiniai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Įpusėjus šventei, netikėtai susipešė Kanapinis ir Lašininis, po įtampos kupinos kovos liesas Kanapinis laimėjo. Mokiniai ir mokytojai,  ant lapelių užrašę visas žiemos ligas, nelaimes, sunkumus ir vargus, sudėjo į vieną dėžutę ir visi kartu  ėjo deginti  Morę. Apsupę laužą ir garsiai šaukdami „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“ išvarėme žiemą.

8a/b klasės mokiniai,
Auklėtojos Loreta Janušaitienė ir Ana Radvilienė

 

„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.“

Paskutinis atnaujinimas 2020 11 kovo – Nemenčinės Gedimino gimnazija