Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Vasario 16-osios – valstybės atkūrimo dienos – išvakarėse Nemenčinės Gedimino gimnazija pakvietė gimnazijos bendruomenę į šventinį minėjimą. Iškilmingai pagerbę Lietuvos Respublikos vėliavą ir sugiedoję himną gimnazistai prisiminė prieš 102 metus vykusią istorijos pamoką, kai 20 Lietuvos patriotų, Lietuvos Tarybos narių, pasirašė Valstybės atkūrimo aktą. Minėdami šį nepaprastai reikšmingą mūsų istorijoje įvykį mokiniai šoko lietuvių liaudies šokius, gimnazijos choras atliko populiarias dainas, skatinančias apmąstyti tautos praeitį, dabartį ir ateitį, o 4a klasės mokinė Urtė Jurevičiūtė deklamavo Ramutės Skučaitės eilėraštį  Matuliauskaite bei šokių mokytojai Julijai Dombrovskajai už gražią šventę. Vasario 16-oji gaivina tautos atmintį, primena valstybės tradicijas. Dabartį ji jungia su praeitimi, kad žmonės saugotų ir puoselėtų laisvės

viltį.

Paskutinis atnaujinimas 2020 6 kovo – Nemenčinės Gedimino gimnazija